Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, "S64", efter Marcel Breuer, Thonet
Slitage, enstaka rottingskador,vissa sitsar bytta
128496
2012-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här