Karmstolar S64 Marcel Breuer Thonet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, "S64", efter Marcel Breuer, Thonet

Slitage, enstaka rottingskador,vissa sitsar bytta

128496

2012-04-05