Skänk 1700/1800-tal

Skänk 1700/1800-tal
Skänk 1700/1800-tal
Skänk 1700/1800-tal
Skänk 1700/1800-tal
Skänk 1700/1800-tal
Skänk 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, England, 1700/1800-tal, ek, höjd 89, 115x61 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage

128505

2012-04-05