Gustaf Brandelius oljemålning

Gustaf Brandelius oljemålning
Gustaf Brandelius oljemålning
Gustaf Brandelius oljemålning
Gustaf Brandelius oljemålning
Gustaf Brandelius oljemålning
Gustaf Brandelius oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRANDELIUS, Gustaf (1833-1884): Landskap med boskap vid stenbro - aftonstämning, signerad och daterad G. Brandelius 1871, olja på duk, 55x92

128525

2012-04-05