Nils Kölare serigrafi
Valmis
2012-04-05
128528
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -81, färgserigrafi,22,5x22,5 cm