Lackarbeten

Lackarbeten
Lackarbeten
Lackarbeten
Lackarbeten

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASSIETTER, 6 st, Japan, lackarbeten, diameter 17 cm
Proveniens: inköpta i Japan på 1920-talet

128538

2012-04-04