Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASSIETTER, 6 st, Japan, lackarbeten, diameter 17 cm
Proveniens: inköpta i Japan på 1920-talet
128538
2012-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här