Lackarbeten
2012-04-04
128538
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASSIETTER, 6 st, Japan, lackarbeten, diameter 17 cm
Proveniens: inköpta i Japan på 1920-talet