Oskar Bergman

Oskar Bergman
Oskar Bergman

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Skogsskär", signerad och daterad Oskar Bergman 1929, krita, 17x26 cm, baksidan med dedikation från konstnären

128588

2012-04-07