John James Wilson olja

John James Wilson olja
John James Wilson olja
John James Wilson olja
John James Wilson olja
John James Wilson olja
John James Wilson olja

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILSON, John James (1818-1875, tillskriven): Kustlandskap med segelfartyg, signerad JJ Wilson, olja på duk, 73x103 cm

Dubblerad

128592

2012-04-05