John E Franzén oljemålning

John E Franzén oljemålning
John E Franzén oljemålning
John E Franzén oljemålning
John E Franzén oljemålning
John E Franzén oljemålning
John E Franzén oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): Modellstudie, signerad och daterad John Erik Frantzén (studie) 1961, olja på duk 88x56 cm

128595

2012-04-07