Prydnadskanna empirestil

Prydnadskanna empirestil
Prydnadskanna empirestil
Prydnadskanna empirestil
Prydnadskanna empirestil

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRYDNADSKANNA, empirestil, i form av vinkanna, förgylld och patinerad brons, sockel av röd marmor, höjd 38 cm

Sockeln med nagg

128609

2012-04-05