Marie-Louise Ekman färglittografi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EKMAN, Marie-Louise (född 1944): Djungeln, signerad och daterad M.L.De Geer-
Bergenstråhle 1976, 63/100, färgserigrafi på duk, 71x100 cm

128613

2012-04-06