Anton Skiffert oljemålning

Anton Skiffert oljemålning
Anton Skiffert oljemålning
Anton Skiffert oljemålning
Anton Skiffert oljemålning
Anton Skiffert oljemålning
Anton Skiffert oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHIFFER, Anton (1811-1876): Berglandskap, signerad, olja på duk, 72x98 cm

128622

2012-04-07