B Nordenberg samt I Willgert oljor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJEMÅLNINGAR, 2 st, Brita Nordenberg (1943) och Ingemar Willgert (1928-1990), "Grådis" och "Ur kosmos", olja på duk signerad Brita Nordenberg samt olja på pannå signerad och daterad I. Willgert 1966, 30x35 respektive 18x12 cm

128655

2012-04-07