Oscar Lycke oljemålning

Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYCKE, Oscar (1877-1927): "Sommardag, motiv från Skottsund", signerad Osc. Lycke, olja på duk, 72x91 cm

128670

2012-04-10