Gunnar Norrman torrnålsgravyr

Gunnar Norrman torrnålsgravyr
Gunnar Norrman torrnålsgravyr

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Marskväll", signerad och daterad G.Norrman 1980, torrnål, 16/30, bildyta 11,5x14 cm

128679

2012-04-05