John Ivar Berg olja

John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): Rymden, signerad och daterad -97, olja på duk, 57x67 cm

128695

2012-04-05