Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): "Titta det snöar", monogramsignerad, 52/75, litografi, 50x64 cm, oramad

hål efter häftstift, smärre reva i marginalen

128720

2012-04-07