H Crane Fartygsporträtt

H Crane Fartygsporträtt
H Crane Fartygsporträtt
H Crane Fartygsporträtt
H Crane Fartygsporträtt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CRANE, H (verksam cirka 1920-50-tal): Fartygsporträtt Hedda Höganäs, signerad H. Crane, London, gouache, 23,5x38, 5 cm

128747

2012-04-06