Klubbat för:
27 000 SEK
20 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanerad med valnöt och amarant m.fl. träslag, nyckelbössningar av mässing, höjd 92, 134x61
renoverad och kompletterad, spår efter dragringar, fanérskador
128811
2012-04-05