Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DJUPA TALLRIKAR, 3+2+1, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 23 cm
Skador i form av nagg och sprickor
128819
2012-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här