Djupa tallrikar i porslin Kina 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DJUPA TALLRIKAR, 3+2+1, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 23 cm

Skador i form av nagg och sprickor

128819

2012-04-05