Tallrikar i porslin Kina 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 21-23 cm

Skador och lagningar

128823

2012-04-05