Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LUNDBOHM REUTERSVÄRD, Britt (1917-2001): "Ring för Sabbatsår", signerad och daterad Britt Lundbohm Reutersvärd 1957, blandteknik på pannå, 61x80 cm
Glaset spräckt
128855
2012-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här