Britt Lundbohm Reutersvärd, Ring för sabbatsår

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUNDBOHM REUTERSVÄRD, Britt (1917-2001): "Ring för Sabbatsår", signerad och daterad Britt Lundbohm Reutersvärd 1957, blandteknik på pannå, 61x80 cm

Glaset spräckt

128855

2012-04-07