Albert Hoffsten akvarell

Albert Hoffsten akvarell
Albert Hoffsten akvarell
Albert Hoffsten akvarell
Albert Hoffsten akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOFFSTEN, Albert (1887-1927): "Leda och svanen", signerad och daterad A Hoffsten -17, akvarell, 27x37 cm

128882

2012-04-07