John Jon And blyerts samt litografi
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHN JON AND (1889-1941): (2) Porträtt av Hjalmar Eneroth (1869-1964) samt Isaac Grünewald (1889-1946), signerade Jon And 1913 resp -33, blyerts (H Eneroth) resp litografi (Isaac G), 32x25 cm resp 41x31 cm
128894
2012-04-08