John Jon And blyerts samt litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN JON AND (1889-1941): (2) Porträtt av Hjalmar Eneroth (1869-1964) samt Isaac Grünewald (1889-1946), signerade Jon And 1913 resp -33, blyerts (H Eneroth) resp litografi (Isaac G), 32x25 cm resp 41x31 cm

128894

2012-04-08