Einar Forseth blandteknik
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Svan - studie Svenska Handelsbanken 1959, monogramsignerad E. FO (eftersignerad), blandteknik på kartong, 143x94 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
skador
128964
2012-04-19