Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Svan - studie Svenska Handelsbanken 1959, monogramsignerad E. FO (eftersignerad), blandteknik på kartong, 143x94 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

skador

128964

2012-04-19