Oljemålning Igge Karlsson

Oljemålning Igge Karlsson
Oljemålning Igge Karlsson
Oljemålning Igge Karlsson
Oljemålning Igge Karlsson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition, signerad Igge K 64, olja på duk, 54x39 cm

128967

2012-04-08