Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition, signerad Igge K 64, olja på duk, 54x39 cm
128967
2012-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här