Staffan Kronberg akvareller

Staffan Kronberg akvareller
Staffan Kronberg akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KRONBERG, Staffan (född 1902), 2 st, "Djurgårsslänt" samt "I skogen", signerade Staffan Kronberg, akvareller, 14x10 cm vardera

128971

2012-04-08