Akvareller av Leche
2012-04-08
128988
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LECHE, Vincent Stoltenberg (1837-1892), Klosterinteriörer med munkar, akvareller, signerad Leche respektive intygad på baksidan, 11,5x16,5 samt 24x18,5 cm