Lyrbord Karl Johan
2012-04-08
129028
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LYRBORD MED KLAFFAR, 1800-tal Karl Johan, två lådor i sargen, höjd 80, 80x136 cm
Ytskador, nyckel saknas