Lyrbord Karl Johan

Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LYRBORD MED KLAFFAR, 1800-tal Karl Johan, två lådor i sargen, höjd 80, 80x136 cm

Ytskador, nyckel saknas

129028

2012-04-08