Salongsbord jugend

Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, jugend, mahogny, höjd 73, 99x62 cm

Fanérskador, lösa mässingslistdelar, strävor med skador och lagningar

129080

2012-04-09