JEP racerbil
Closed
2012-05-12
129112
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JEP RACERBIL, omkring 1930-tal, lackerad plåt i rött, urverksdriven, längd 36 cm
Smärre skador, defekt fjäderspärr