Elastolin soldater mm

Elastolin soldater mm
Elastolin soldater mm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELASTOLIN SOLDATER MM, 1930-40-tal, 33 st varav 7 till häst, hästvagn med 3 soldater, luftvärnskanon

Diverse skador, kanonen med rost

129114

2012-05-12