Vas keramik Kina

Vas keramik Kina
Vas keramik Kina
Vas keramik Kina
Vas keramik Kina
Vas keramik Kina
Vas keramik Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, keramik, Kina, krackelerad celadon glasyr, troligtvis 1800-tal, höjd 35 cm

bottenspricka, botten med borrat hål

129126

2012-04-08