Fat cloisonné Kina 1800-tal

Fat cloisonné Kina 1800-tal
Fat cloisonné Kina 1800-tal
Fat cloisonné Kina 1800-tal
Fat cloisonné Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, cloisonné, motiv med vallmo, Kina, 1800-tal, diameter 25,5 cm

slitage

129127

2012-04-08