Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Interiörbild - man med fågel, signerad G Adler, olja på duk, 72x57 cm

krackeleringar, retuscher

129147

2012-04-08