Dockskåpstillbehör
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, omkring 1890-1900-tal, Waltershausen spegelbyrå och skänkskåp, 2 byråer, metallföremål cirka 30 st bl a diverse bestick, kandelaber, teservis mm
Diverse skador
129170
2012-05-12