Dockskåpstillbehör

Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, omkring 1890-1900-tal, Waltershausen spegelbyrå och skänkskåp, 2 byråer, metallföremål cirka 30 st bl a diverse bestick, kandelaber, teservis mm

Diverse skador

129170

2012-05-12