Gunnar Åberg oljemålning

Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅBERG, Gunnar (1869-1894): "Artisten Hedberg", signerad och daterad Gunnar Åberg, 92, olja på duk, 50x35 cm

129180

2012-04-08