Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VALCK, G., L´Asie...ca 1720, graverad karta, ca 49x58 cm
Skador, lagningar, fläckar
129222
2012-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här