Karta över Asien

Karta över Asien
Karta över Asien

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALCK, G., L´Asie...ca 1720, graverad karta, ca 49x58 cm

Skador, lagningar, fläckar

129222

2012-04-09