Skandinavien

Skandinavien
Skandinavien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOMANN, Scandinavia complectens Sueciae, Daniae et Norvegiae...ca 1730, kolorerad graverad karta, ca 48x57 cm

Lagningar, mindre skador

129223

2012-04-09