Fartygskompass

Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets första del, signerad G. W. Lyth, Stockholm, nr 2310, mässing, med kardanupphängning, diameter 22,5 cm

129245

2012-05-12