Figuriner bl a Triebner Ens & Eckert

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, varav en Triebner Ens & Eckert, föreställande rokokodamer, höjd 33 resp. 30,5 cm

Skador, lagningar

129283

2012-04-08