Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

129288

2012-04-09