Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
129288
2012-04-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner