Folke Truedsson oljemålning

Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRUEDSSON. Folke (1913-89) Figurkomposition, signerad F.Truedsson, olja på pannå 34x24 cm, originalram

129327

2012-04-09