Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
RISBERG, Roger (född 1956): Gråtande häst, signerad Roger Risberg och dedikerad Till Lintotten, färglitografi, baksidan med skisser, bladstorlek 30x40 cm
129337
2012-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här