Roger Risberg färglitografi

Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RISBERG, Roger (född 1956): Gråtande häst, signerad Roger Risberg och dedikerad Till Lintotten, färglitografi, baksidan med skisser, bladstorlek 30x40 cm

129337

2012-04-09