Anders Zorn etsning "Vadstället"

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Vadstället, etsning, 1912, signerad Zorn, 19,9x14,9 cm
Litteratur: Asplund 249, Hjert & Hjert 262, ZG 249

Något gulnad, smärre fläckar i marginalen

129344

2012-04-30