Anders Zorn etsning "Sappo"

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Sappo, 1917, signerad Zorn, etsning, 20,4x18 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 283

Gulnad

129346

2012-04-30