Arman litografi

Arman litografi
Arman litografi
Arman litografi
Arman litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Fioler, signerad Arman, 6/175, färglitografi, 65x100 cm

Glaset spräckt

129347

2012-04-09