Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 17,5x11,5 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 199
Pappersbristning, smärre fläckar i marginalen
129348
2012-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här